środa, 1 października 2014

Top ćwiczeń natyłeczkowych z Cassey Ho

Witajcie! Dziś kolejna porcja moich ulubionych treningów z kanału Blogilates Jeśli jeszcze nie mieliście okazji ćwiczyć z Cassey, może ten post Was do tego zachęci. Dziś filmiki z ćwiczeniami pośladków. Muszę powiedzieć, że ćwiczenia tej części ciała chyba najbardziej lubię. Te poniżej są skuteczne, tyłeczek się fajnie po nich podnosi i zaokrągla. Przetestowałam na sobie, mąż może potwierdzić ;)

1. Bubble Butt Workout


Mój pierwszy trening z Cassey, mam do niego wielki sentyment. Niech Was nie zwiedzie słówko "beginners", na pewno go poczujecie. Fajny miks 3 ćwiczeń, dwa w klęku podpartym, jedno w leżeniu na brzuchu. Często w treningach Cassey nie ma squatów, więc jeśli nie możecie/nie potraficie ich robić, to będzie dobry wybór. Rehabilitant na siłowni uświadomił mnie, że nie umiem robić poprawnie przysiadów.

2. 5 Best Butt Exercises to Sculpt a Cute Booty 


Wiecie już, że lubię filmiki z tej serii, ten nie jest wyjątkiem. Zaczynamy od klasyki, unoszenia bioder. Niby nic trudnego. ale oprzyjcie się na piętach to poczujecie dodatkowo tylną część ud. Potem jest ćwiczenie znane nam z filmiku wyżej, baaardzo je lubię. Nie brakuje też wszelkiego rodzaju unoszenia nóg.

3. Butt on Fire


Tytuł filmiku jest bardzo adekwatny do uczucia po skończonym treningu. Pierwsze ćwiczenie to pikuś.  Za to następne to prawdziwy killer. Niby niewinne zataczanie kółek nogą, ale spróbujcie wytrwać razem z Cassey. Niezłe wyzwanie, ale satysfakcja gwarantowana. 

4. The Bold & the Bootiful Workout! 


To w sumie tylko dwa ćwiczenia, ale za to te najbardziej odczuwalne w strefie okołotyłeczkowej. Świetne rozwiązanie, kiedy macie mało czasu, a chcecie zrobić satysfakcjonujący trening pośladków. 

I żeby zachęcić Was do ćwiczeń, piosenka okolicznościowa:


M. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz